Naturalne afrodyzjaki

Walentynki to święto miłości i okazywania sobie uczuć. Przepełnione serduszkami, bukietami róż i pluszowymi maskotkami. A może by tak zaskoczyć swoją druga połówkę niebanalną niespodzianką dla zmysłów…

Afrodyzjaki w ogrodzie (Truskawki)

W swoim ogrodzie możesz stworzyć kącik bogini miłości. Zapach niektórych ziół pobudza zmysły, a smak owoców z własnej uprawy potrafi zawrócić w głowie.

Afrodyzjaki w ogrodzie (Rozmaryn)

Oto przykład roślin afrodyzjaków, które nie są trudne w uprawie:

Lubczyk – zawiera w swoim składzie żywice i kumaryny, które wykazują działanie pobudzające poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych. Poprawia również libido i przywraca siły witalne.

Bazylia – najpopularniejsze zioło z Włoch, a włoski temperament jest znany na całym świecie. Intensywny zapach pobudza zmysły, wpływa na libido i świetnie smakuje.

Rozmaryn – zapach rozmarynu wykazuje właściwości pobudzające. Dodatkowo roślina ta wpływa pozytywnie na płodność.

Truskawki – nie ma bardziej zmysłowego owocu niż truskawka. Kusi swoim słodkim zapachem i smakiem, w połączeniu z  czekoladą gwarantuje eksplozję doznań. Co więcej owoc ten zawiera dużą ilość cynku, który podnosi męskie libido.

Arbuz -  w naturalny sposób wspomaga pożądanie, poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych. Zawarta w skórce cytrulina ma działanie zbliżone do „niebieskiej tabletki”.

Afrodyzjaki w ogrodzie (Bazylia)